O nás

 logo.png

Módní značka Leonardo Rossilini je novinkou na českém a slovenském trhu. Nabízíme zboží značek Goldblack, Paul Hewitt a Rosefield.

Jsme značkové zboží a životní styl, který propaguje sílu, styl  a postavení každého od vysoce postaveného managera až po pouličního umělce.

Šperky a hodinky to není jenom o tom dobře vypadat. Jde  o předvedení Vašich osobitých rysů a jedinečných vlastností způsobem, kterým vybočíte z řady. Leonardo Rossilini to znamená, že si Vás lidé všimnou. Ať už jste ve vedoucí pozici nebo umělec hluboce spojený se svým duchovnem. Leonardo Rossilini Vám nabízí způsob jak udělat svůj vlastní krok v životě. Chceme, aby jste šli svou vlastní cestou. Nikdo si nezaslouží být obyčejný a to je důvod proč nabízíme širokou škálu ve výběru s jistotou, že Vaše módní doplňky jsou v souladu  s Vaším životním stylem a s Vaší osobností.

Navíc české zastoupení značky Leonardo Rossilini Vám nabízí prémiové bonusy k nákupu - dárek zdarma k objednávce, VIP roční členství v Rossilini klubu, pojištění náramků na 1 rok zdarma, atd.

Tým Leonardo Rossilini doufá, že budete vyčnívat mezi ostatními s našimi luxusními doplňky.

 Více informací na instagram nebo facebook s označením @leonardorossilini a hashtagem #leonardorossilini.


Odlište se, buďte svůj.

Leonardo Rossilini®

leo0.jpg