Informace pro zákazníky


Bonusy k nákupu:


 

Bonus 1)

Dárek  zdarma ke každé objednávce - náramek LR

Bonus 2)

Na další nákup sleva 10 %

Bonus 3)

VIP roční členství v Rossilini klubu - sleva 20 % na další nákupy, dárek zdarma náramek LR k objednávce.

Bonus 4)

Pojištění náramků značky Leonardo Rossilini  na 1 rok zdarma proti

- krádeži

- odcizení vloupáním

- vandalismu

- živelné události

- poškození kouřem

Obdržíte voucher na nové zboží.

 

(Bonus (3) platí pro nákup v hodnotě 3000 Kč) (Bonus (4) platí pro nákup v hodnotě 6000 Kč)

 Doprava a platba


 

Doprava zdarma po celé ČR

ZDARMA PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 3.490,- Kč JINAK


Doprava po Česku — Platba předem  — 89,- Kč

Doprava po Česku — Dobírka — 99,- Kč

 

Doprava zdarma na Slovensko

ZDARMA PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 4.900,- Kč JINAK


Platba předem 149 Kč

Dobírka 179,- Kč

 

 


 Kdy mi zboží dorazí ?


 

 

SKLADEM

Do 2 - 3 dnů u Vás - doručení očekávejte v rozmezí dvoutří

Do 5 - 8 dnů u Vás - doručení očekávejte v rozmezí pětiosmi

Do 7  - 10 dnů u Vás - doručení očekávejte v rozmezí sedmideseti pracovních dní


 

VYPRODÁNO


Zboží je momentálně vyprodáno, pokud o dané zboží máte i přesto zájem tak napište  na info@leonardorossilini.cz

 

OBJEDNÁVÁM VÍCE KUSŮ


Pokud objednáváte více kusů, zásilku odesíláme ihned po naskladnění posledního kusu. Pokud jsou tedy všechny produkty ihned k odeslání - odesíláme následující pracovní den. O době dodání rozhoduje doba dodání u produktu, který ji má nejdelší.

 Doručovací služba GLS


 

 gls-logo.png

 

Flexibilní doručení: GLS předem informuje příjemce o čase doručení balíku a následně nabízí široký výběr možností doručení.

 

Ráno v den doručení zašle GLS příjemci druhou e-mailovou nebo textovou zprávu obsahující tříhodinové časové okno pro doručení. Zpráva obsahuje i telefonní číslo doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.

Jestliže první pokus o doručení neproběhne úspěšně, GLS automaticky zašle příjemci třetí e-mailovou nebo textovou zprávu, tentokrát s přímým odkazem na aplikaci GLS Delivery Manager. Tento online nástroj umožňuje příjemcům výběr z nejrůznějších možností doručení. Mohou si například vybrat nové datum pro doručení, zadat odlišnou adresu nebo přesměrovat balík do GLS ParcelShopu.

 Dobírku je možné uhradit hotově nebo platební kartou.

 

Možnosti doručení:

  • doručení na tutéž adresu v konkrétní den
  • doručení na novou adresu
  • doručení po pracovní době mezi 17.00 a 20.00 hod. (k dispozici pouze v regionech GLS dep)
  • doručení do GLS ParcelShopu
  • vyzvednutí v GLS depu
  • udělení souhlasu s uložením

 

Více informací na https://gls-group.eu/CZ/cs/home    

 


Módní originální značky:


 logo.png

 

LEONARDO ROSSILINI: Módní značka Leonardo Rossilini je novinkou na českém trhu. Díky inovativním postupům při výrobě zaručuje kvalitu podloženou převážně ruční výrobou.  Leonardo Rossilini je značka, která představuje eleganci ale i neformální luxus. Doplňky Leonardo Rossilini se hodí pro každou příležitost. Krása se skrývá v detailech, na kterých si značka Leonardo Rossilini zakládá.

logo_goldblack.png

GOLDBLACK: Německá módní značka z Dolního Saska, která se zaměřuje na luxusní módní doplňky. Nabízí módní doplňky, které vynikají originalitou, kvalitou zpracování a použitými materiály. Ambicí značky Goldblack je přinášet zákazníkum vždy ty nejlepší a nejnovější novinky ze světa módy.

logo_paul_hewitt.jpg

PAUL HEWITT: Německá módní značka ze Severního Německa byla založena v roce 2009 ve městě Oldenburg. Tato značka si zakládá na ruční výrobě, preciznosti zpracování a kvalitě materiálů. Jejich kolekce hodinek se vyznačuje vintage vzhledem. Jejich výrobky podléhají přísné kontrole kvality, protože zaměření na kvalitu je jejich hlavní obchodní strategii. Všechny své výrobky se ručně vyrábí v Německu.

     logo-rosefield.png 

Hodinky ROSEFIELD jsou inspirovány Amsterdamem a New Yorkem – jsou stylové a univerzální. ROSEFIELD vytváří pokrokově módní hodinky, v nichž se střetává klasika s modernou, forma s funkčností, a Amsterdam s New Yorkem.

Hodinky ROSEFIELD kombinují holandský minimalismus spolu se současnou módní scénou New Yorku. Výsledkem je řada moderních, módních hodinek s nevšedním designem, který podtrhne váš vzhled.

Stručně řečeno, hodinky ROSEFIELD vzdávají hold skvělé atmosféře, energii a toleranci svobodného myšlení, které jsou tak typické jak pro Amsterdam, tak pro New York.


Pár vět o módě


 

Máte rádi módu? Nebo patříte mezi ty, kteří to až tak neřeší? V obou případech čtěte dále, protože můžeme váš šatník ještě více zdokonalit. V druhém případě vám pomůžeme snadno doplnit vaši stávající skříň nenáročným a jednoduchým doplňkem, který si zamilujete i vy.

V dnešní době se móda netýká hlavně ženského pohlaví, jak tomu bylo kdysi. Stále více mužů dbá na svůj vzhled. Chtějí vypadat perfektně. Stejně jako ženy. I muži si potrpí čím dál více na detaily. Doplňky jsou toho jasným příkladem. Řeč nebude o kravatách, manžetových knoflících, brýlích nebo hodinkách. To už je dnes standardní doplněk každého úspěšného muže.
Luxusní náramky italské módní značky Leonardo Rossilini jsou vyráběny ručně. Velké plus je to, že náramky se produkují z přírodních kamenů, které pozitivně a blahodárně působí na budoucího nositele. Jejich typickým znakem je, že jsou velmi osobité. Každý z nich je obohacen symbolem, který vás bude charakterizovat. Náramky jsou prostě vkusné. No není to úžasné?

Velkým bonusem těchto náramků je, že rapidně zvýrazní vaši image. Jsou velmi stylové. Hodí se de facto ke každé příležitosti. Dají se zkombinovat jak s formálním oděvem, tak i s volnočasovým outfitem. Avšak ke společenskému obleku jsou jako dělané. Absolutně podtrhnou moderní eleganci. Váš zevnějšek doplněný těmito náramky bude naprosto okouzlující a dokonalý.

Na dokonalý vzhled apeluji, protože vaše vizáž může hrát v životě velkou roli. I když je to ta povrchní krása, mnoho o vás napoví. Ať chcete či ne, váš vzhled a upravenost dělají na druhou stranu první dojem. To je velmi důležité při uzavření jakéhokoli obchodu. Dáváte tak najevo, jak si považujete člověka, se kterým jdete na schůzku, co pro vás může znamenat a co od setkání očekáváte.

 Jsou lidé, kteří ladí své outfity do posledních detailů a jako například obchodníkovi. Tím chci říci, že lidé, kteří se pohybují v této branži, myslím tím obchodníky, prodejce, poradce, manažery aj., kteří jezdí na schůzky se svými zákazníky či klienty, mohou tímto doplňkem zcela zvýšit úspěšnost uzavření spolupráce nebo obchodu. A o to vám přece jde.

Doplňky jsou nejdůležitější ze všech věcí, které máte na sobě. Doplněk zkrátka doplní a zvýrazní to, co je potřeba.

Odlište se, buďte svůj.

Leonardo Rossilini®

 

 

 

 

 

 

Leonardo Rossilini > Informace